8 Mayıs 2008 Perşembe

Efe'nin son halleri

İşe başladığımı söylemiştim değil mi? İşe başlamamla birlikte malesef uyumak benim için lüks haline geldi. Ne bloga yazı yazabiliyorum ne de diğer blogları takip edebiliyorum. 4 haftadır benim için gün saat 6 da başlayıp geceyarısından sonra bitiyor. Bu güne kadar sabaha dek aralıksız uyuyan oğlum da gece en az!!! 3 kere uyanmaya başladı. Yani işe başlamak bize hiç iyi gelmedi:(

Efecik şimdi uyudu ben de bunu fırsat bilerek oturdum bilgisayarın başına. Uzun zamandır yayınlamayı düşündüğüm fotoğrafları bunlar. Efe uyanmadan çabuk çabuk bir iki resim koyup, birkaç blog gezeyim:)


Babasının izinde: Coca-Cola içen Efe


Annesiyle marketin altını üstüne getiren Efe

Televizyonun karşısında gerim gerim gerinerek oturan Efe

Sabahları annesiyle arka koltukta bakışan, gülüşen şaşkın Efe

Her sabah uykusundan uyandırılarak babaanne ve dedesine götürülen uykulu Efe


4 yorum:

Açalya dedi ki...

Ay ben yerim bu cin Ali`(Efe)yi. Market arabasindaki haline bakip duruyorum, o nasil bir sirinlik...

Ise baslamanla gelen uykusuzluguna uzuldum...Efe birseylerin farkinda tabi, umarim kisa zamanda eski halinize donersiniz.

DAMLASAKIZLIKURABİYEM dedi ki...

işe başlayınca böyle oluyor hiçbirşeye vakit kalmıyor.ben de aynı durumdayım.kuzucuk uyurken nette dolaşabiliyorum.resimler çok şeker.çok fotojenik bahadır efe maşallah.sevgiler...bu arada geçmiş anneler günün de kutlu olsun...

alinin annesi dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Suzan dedi ki...

ipek, arkadaşlarımdan duyduğumda güldüğüm bu söze malesef siz yazdığınızda gülmek içimden gelmedi. Arkadaşım olmadığınız için olsa gerek. İyi günler dilerim.